KAFKA & ŠUBA, v.o.s.

Prodejna nábytku Znojmo - Nový Šaldorf 170
Tel.: 515 227 034

Ložnice - postele

Kvalitní české postele, které bereme od českých dodavatelů. Postele z masivu, lamina či dýhy, čalouněné postele, široký výběr potahových látek či barevných dekorů. Možná kombinace látek, uložné prostory, noční stolky, LED osvětlení. Nabízíme klasické rozměry dvoulůžek či jednolužek ale i atypické rozměry na míru dle Vašeho přání. Vytváříme ložnicové komplety na míru, včetně komod, skříní, noční stolů apod., které Vám potom zašleme ve 3D návrhu.


Postele z masivu

Postele z masivu jsou vyráběny z pravého dřeva a jedná se ryze o českou výrobu. Jako materiál nabízíme masiv smrk, buk, jádrový buk, divoký jasan nebo dub. Použité dřeviny jsou vysoké kvality. Součástí postelí je výškové stavitelné kování pro uložení roštu. V nabídce je široký výběr masivních postelí dle provedení čel, zaoblení rohů a celkového designu. Povrchová úprava se provádí v případě smrkového a bukového masivu lakováním. V případě jádrového buku, divokého jasanu a dubu se povrch olejuje. Postele z masivu je možné vybírat v různých barevných variantách. Masivní postele nabízíme v klasických rozměrech pro dvoulůžka i jednolůžka, ale je možné objednat i atypický rozměr postele právě pro Vás.

Daniel 1 Carlo 

Ketty Libra

 Marek2 Patrovka 1


Katalogy masivních postelí

Svet spanku logo 2 HP logo

Wettec logo Jitona logo

masiv logoDPV logo

Katalogy jsou ve formátu PDF ke stažení


Postele z lamina

Postele z lamina jsou dodávány též od českých dodavatelů. U laminových postelí lze vybírat ze široké škály barevných dekorů, celkového provedení postelí i atypických rozměrů. Pro komfort a bezpečnost používání jsou čela a bočnice postele opatřeny zaoblenou hranou ABS.

aura dvouluzko Mia

Karlo Marika2


Katalogy laminových postelí

BMB katalog logo premium logo

Excel logo

lamino logo

Katalogy jsou ve formátu PDF ke stažení


Čalouněné postele

Čalouněné postele nabízíme v klasických rozměrech, dvoulůžka, jednolůžka ale je možné objednat i atypické rozměry postele. Lze vybírat z mnoha potahových látek, které se dají různě kombinovat. Postele lze sestavit a objednat z mnoha matrací a roštů. Součástí čalouněných postelí je i úložný prostor, polohovací lamelové rošty, matrace mohou byt začalouněný do postele, nebo mohou být volně ložené. Možnost otevírání úložného prostoru od nohou nebo z boku. Nabídka čalouněných postelí viz LETÁKOVÉ AKCE.

Doris Adela

Nice1 kappa

Bety Valenda


Více info viz odkaz na webové stránky našich dodavatelů:

svetspanku dpv hpnabytek

petricek jitona bmb

wetec pohoda blanarmikulik