Matrace

Matrace dodáváme v různých rozměrech a provedeních. Nabízíme luxusní matrace z kvalitních studených pěn a líných pěn, dále taštičkové matrace, pružinové a latexové. Matrace odebíráme od firmy D.P.V. Matrace se liší svoji výškou a nosností. Novinkou jsou matrace v řade "Řešeto Collection". Jedná se o zdravotní matrace z velmi kvalitních antibakteriálních pěn v kombinaci s Visco pěnou. V nabídce jsou i dětské matrace. Je možnost objednat atypické rozměry, termín dodání 1-2 týdny. Každá matrace svými ojedinělými vlastnostmi splní vysoké nároky Vašeho odpočinku. 


Pěnové matrace

Pěny jsou nejrozšířenějším materiálem na trhu, a to díky vysoké elasticitě a dlouhé životnosti materiálu. Výhodou všech pěnových matrací je jejich schopnost přizpůsobit se tělu. Veškeré pěny se používají různých tuhostí a tvrdostí. Zákazník má tak možnost vybrat si co nejvhodnější matraci do postele. Tyto matrace dokonale odvádí teplo od těla, zabraňují přehřátí organismu. Matrace z VISCO pěn nabízí unikátní pocit při ležení z důvodu reakce této jedinečné pěny na teplotu lidského těla a dokonale se přizpůsobuje. CELLPUR - vůbec poprvé dochází k funkční kombinaci prášku TENCEL a PUR pěny, jejímž výsledkem je dokonalé klima spánku. Pěny vykazuje lepší schopnost přijímání vlhkosti. Jedná se o absolutní novinku na světovém trhu a zároveň milník ve vývoji moderních typů měkkých PUR pěn.

Akční nabídka matrací viz LETÁKOVÉ AKCE.

Latexové a pružinové matrace

Latexové matrace z pěnové pryže s podílem přírodního latexu patří mezi nejkvalitnější matrace na trhu. Latexová matrace patří mezi nejpružnější a nejměkčí matrace. Mají dlouhou životnost, latexové matrace je nutné kombinovat s lamelovými rošty. Pružinové matrace patří mezi nejznámější a nejstarší typy matrací. Matrace se vyznačují vysokou vzdušností a dlouhou životností. Moderní variantou pružinové matrace jsou taštičkové matrace. Jsou použity 2 tuhosti pružin pro dosažení komfortního spánku a nezatěžování problémových partií těla. Tyto matrace jsou jedinou možnou variantou, pokud uvažujete o nové matraci do postele a nemáte v ní lamelový rošt.

Matrace Řešeto Collection

Jde o zcela novou technologii děrování matrací vertikálně, ale i mezi jednotlivými vrstvami. Úroveň výroby matrací a jejich užitku se tak posunuje o krok dále. Matrace proděravěná technologií ŘEŠETO je maximálně prodyšná, splňuje nejnáročnější požadavky na hygienu a prodlužuje její živnost. Díky perforaci jsou zvýrazněny i jednotlivé zóny matrace. Dochází k eliminaci vlhkosti a prostředí na lůžku je dokonale hygienické. Matrace jsou vyrobeny z kvalitních antibakteriálních pěn. Matrace jsou certifikovány firmou SANITIZED Švýcarsko.

Katalogy ve formátu PDF

Image
Image
Image

Více info viz webové stránky našich dodavatelů:

Image