Rohové lavice

Nabízíme jak v klasických tak i v atypických rozměrech. Je možný výběr látky i odstín dřeva. V nabídce jsou rohové lavice pravolevé tzn., že delší stranu rohové lavice můžete umístit buď na levou či pravou stranu. Úložné prostory pod sedáky.


Klasické lavice

Image

Klasické lavice jsou klasické svými tvary a ocení je především konzervativnější část zákazníků, kteří potřebují zakomponovat jídelní set do stávajícího interiéru. Velký výběr rozměrů, tvarů, dezénů dřeva a čalounických látek. Všechny klasické lavice mají pod sedákem úložný prostor. Rohové i rovné lavice je možno kombinovat s libovolným jídelním stolem a jídelními židlemi z naší nabídky.

Moderní lavice

Image

Moderní lavice svými tvary odpovídají dnes převažujícímu vkusu, který se u nabídky nábytku projevuje oblibou rovných linií a silnostěnného materiálu. Nabízíme zde opět velký výběr rozměrů, tvarů, dezénů dřeva a čalounický látek tak, aby si zákazník mohl svůj interiér dokompletovat jídelním setem v adekvátním dezénu. Moderní lavice jsou vyrobeny z kvalitních laminových desek síly 18, 22 a převážně 36mm a jsou opatřeny mimořádně odolnými hranami z hmoty ABS. Čalounění lavic je z výběrových polyuretanových pěn různé síly, které zajišťují jak patřičné pohodlí, tak vysokou trvanlivost.

Trendové lavice

Image

Trendové rohové a rovné lavice sledují nejnovější směry v zařizování interiérů, které se vyznačují na jedné straně rozmanitostí tvarů, lehkostí a vyzývavou barevností, na druhé straně kombinací různých použitých materiálů s důrazem na pohodlí, užitné vlastnosti a snadnou údržbu. V nabídce je nejen řada rozměrů, dezénů dřeva, různých čalounických látek, ale i moderních barev a kovových prvků.

Katalogy ve formátu PDF

Image

Více info viz webové stránky našich dodavatelů: