Ložnice - postele

Postele

Kvalitní české postele, které bereme od českých dodavatelů. Postele z masivu, lamina či dýhy, čalouněné postele, široký výběr potahových látek či barevných dekorů. Možná kombinace látek, úložné prostory, noční stolky, LED osvětlení. Nabízíme klasické rozměry dvoulůžek či jednolůžek ale i atypické rozměry na míru dle Vašeho přání. Vytváříme ložnicové komplety na míru, včetně komod, skříní, noční stolů apod., které Vám potom zašleme ve 3D návrhu.


Postele z masivu

Postele z masivu jsou vyráběny z pravého dřeva a jedná se ryze o českou výrobu. Jako materiál nabízíme masiv smrk, buk, jádrový buk, divoký jasan nebo dub. Použité dřeviny jsou vysoké kvality. Součástí postelí je výškové stavitelné kování pro uložení roštu. V nabídce je široký výběr masivních postelí dle provedení čel, zaoblení rohů a celkového designu. Povrchová úprava se provádí v případě smrkového a bukového masivu lakováním. V případě jádrového buku, divokého jasanu a dubu se povrch olejuje. Postele z masivu je možné vybírat v různých barevných variantách. Masivní postele nabízíme v klasických rozměrech pro dvoulůžka i jednolůžka, ale je možné objednat i atypický rozměr postele právě pro Vás.

Katalogy ve formátu PDF

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Postele z lamina

Postele z lamina jsou dodávány též od českých dodavatelů. U laminových postelí lze vybírat ze široké škály barevných dekorů, celkového provedení postelí i atypických rozměrů. Pro komfort a bezpečnost používání jsou čela a bočnice postele opatřeny zaoblenou hranou ABS.

Katalogy ve formátu PDF

Image
Image
Image
Image
Image
Image

Čalouněné postele

Čalouněné postele nabízíme v klasických rozměrech, dvoulůžka, jednolůžka ale je možné objednat i atypické rozměry postele. Lze vybírat z mnoha potahových látek, které se dají různě kombinovat. Postele lze sestavit a objednat z mnoha matrací a roštů. Součástí čalouněných postelí je i úložný prostor, polohovací lamelové rošty, matrace mohou být začalouněny do postele, nebo mohou být volně ložené. Možnost otevírání úložného prostoru od nohou nebo z boku.
 
Další nabídka čalouněných postelí viz LETÁKOVÉ AKCE.

Katalogy ve formátu PDF

Image