Kancelářský nábytek

Nabízíme kvalitní kancelářský nábytek od českých dodavatelů. Možnost objednání kancelářského nábytku na zakázku včetně atypických rozměrů. Nabízíme Vám kancelářský nábytek HOBIS, který zahrnuje psací stoly, jednací stoly, zásuvkové kontejnery, skříně na šanony, závěsné police, recepce i kancelářské kuchyňky. Mimo kancelářský nábytek HOBIS nabízíme také kancelářský nábytek EXNER, židle kancelářské, jednací i jídelní, kovové kancelářské a šatní skříně a kartotéky. Široká paleta typových řad a barevných dezénu. Možnost zpracování 3D návrhu Vaší kanceláře včetně montáže. 


Návrhář kanceláří

Chcete si navrhnout vlastní kancelář z pohodlí Vašeho domova? Využijte náš návrhář kanceláří on-line zdarma. Je jednoduchý, získáte okamžitou kalkulaci ceny vašeho návrhu. Odesláním nezávazné poptávky ziskáte detailních informace o návrhu s možností objednání včetně dopravy a montáže.

Image

Zásuvkové panely

Nabízíme zásuvkové panely v patnácti modelech, které se liší nabídkou konfigurace přípojných míst. Zásuvkové panely mají elektrické nebo ruční vyklápění. Všechna přípojná místa mají certifikát ze státní zkušebny. Na zásuvkové panely je záruka 2 roky.

Image

Výškově stavitelné stoly MOTION RUN

3 segmenty, 3 barvy kovů, paměťový nebo základní ovladač, 8 dekorů pracovní desky.

Image

Akustické boxy a doplňky ke stolům

Image
Image
Image

Katalogy ve formátu PDF

Katalogy kancelářského nábytku

Image
Image
Image

Katalogy manažerského nábytku

Image
Image

Více info viz webové stránky našich dodavatelů: